+++++ Uniek exemplaar! +++++
Deze Galeon 385 HTS is een bijzonder exemplaar.
Natuurlijk valt op door haar verlengde zwemplatform, brede gangboorden en zeer ruime kuip met veel zitmogelijkheden. Aan bakboordzijde een rechthoekige bank, daar tegenover een wetbar met een wasbakje, grille en grote bergruimte. Verderop aan bakboord zijde een ruime lounge zit, ideaal om actief mee te varen.
Op het voordek zijn enorm grote kussens, een veilige reling en natuurlijk het elektrisch bedienbare anker.
Het dashboard is uitgerust met alles wat u nodig heeft, zoals een Raymarine autopilot, Raymarine kaartplotter, dieptemeter en marifoon. Elektronische gashendels met daarbij de optionele Volvo Penta joystick maakt het manoeuvreren eenvoudig. Los daarvan is er ook een sterke Sidepower boegschroef gemonteerd.
De salon is voorzien van een zeer ruime zitbank, grote salon tafel en een poef. Wat daarbij opvalt is de fantastische lichtinval van bovenaf. Aan stuurboordzijde is de galley, voorzien van elektrische kookplaat, combi/magnetronoven, veel opbergruimte met daarbij een bijzonder draaibaar opbergsysteem in het keukenkastje. Ook een grote koelkast mag natuurlijk niet ontbreken.
De owners cabin bevindt zich voorin en is voorzien van een groot comfortabel bed, een hang/leg kast, ook hier weer veel bergruimte en ensuite de centraal geplaatste badkamer. Daarin bevinden zich een separate douche cabine, een elektrisch toilet en een wasbakje met onder en boven bergruimte. De guestcabin bevindt zich achterin het jacht waarbij het schuifbed een prachtige oplossing is, tevens een mooi zitbankje, en een ruime badkamer ensuite. Ook in deze hut weer veel opbergruimte. Het elektropaneel met schakelaars/zekeringen bevindt zich ook in de gastenhut, alles zeer overzichtelijk en eenvoudig te bedienen.
De Galeon 385HTS wordt voortgestuwd door bijzonder mooie Volvo Penta D4-300 motoren die zeer toegankelijk zijn. De vaareigenschappen zijn werkelijk goed te noemen, zeer stabiel en men kan de trim eenvoudig van de Volvo Penta bedieningshandels bedienen, met daarbij ook nog de trim tabs control die op het dashboard zit om de trimvlakken te bedienen.
De garage wordt elektrisch geopend door twee sterke cilinders waarbij de grote bank in de cockpit mee omhoog beweegt. In de garage is ruimte voor een tender, maar is natuurlijk ook te gebruiken voor vouwfietsen, supboard en bootgerei. De vloer van de garage is eenvoudig te openen en maakt het onderhoud aan de motoren kinderlijk eenvoudig.
Belangrijke details, onder voorbehoud:
2x Volvo Penta D4-300 DPH met maar 15 uur!
Volvo Penta Joystick
Generator Fischer Panda SPX 10, 1 uur!
Sidepower boegschroef met joystick
Raymarine Plotter C120w, ST60 Tridata, autopilot en dieptemeter
Volvo Penta roerstand indicatie meter
Victron acculader
Ankerlier Quick
Radio/CD met 4 speakers in salon
Elektrisch schuifdak
2x Schuifraam in hardtop
Gespoten hardtop en radarboog, nieuw 2025
Garage voor tender
Verlengd zwemplatform
Trimtabs met indicator
Elektrische grill 230V in cockpit
Isotherm koelkast 49 ltr. in cockpit
Teakhouten cockpit tafel
Isotherm koelkast in keuken
Inductie kookplaat keuken, 2 pits
Webasto airco
Ontwaseming voorruit
Ledverlichting cockpit en zwemplatform
Houten parketvloer in salon
Interieur afgewerkt met licht eiken
Cockpit en bimini cover, nieuw 2025
Gordijnen in kajuit en hutten
Elektrische toiletten
Heetwater boiler
Grote zonnekussens met hoofdstuk op voor dek
Schuifbaar bed in gasten hut
Teak in cockpit en op zwemplatform
Brede gangboorden
Deze 385HTS is een speciaal exemplaar... Door omstandigheden heeft dit jacht jarenlang binnen gestaan en is onlangs weer opgestart: de motoren hebben maar 15 uur en de generator nog geen 2 uur gelopen! BTW voldaan, documentatie aanwezig.
Een zeer bijzonder exemplaar, maak een afspraak en vraag naar de voorwaarden!
Ronald Vermeulen 0031 (0) 6 2164 7385
Harry Frauenfelder 0031 (0) 6 5345 2283
Hendrik Michielsen 0032 (0) 475 230 959
Tonny Burie 0032 (0) 475 235 623
Maxim Beckers 0032 (0) 478 187 709
Navis Yachting is importeur voor Belgie, Nederland en Luxemburg van Azimut Yachts, Galeon en FIM, allen toonaangevende merken uit Italië. Wij zijn gevestigd in Marina Cape Helius in Hellevoetsluis en aan de Zeewindstraat 3 in Knokke.
Het bedrijf biedt de details van dit vaartuig te goeder trouw aan, maar kan de nauwkeurigheid van deze informatie niet garanderen, noch de toestand van het vaartuig. Dit schip wordt aangeboden onder voorbehoud van voorafgaande verkoop, prijswijziging of intrekking zonder voorafgaande kennisgeving.